Firmast

Soovime tutvustada meie firmat Project & Project OÜ (Euroopa merendusturul alates 1993 aastast edukalt tegutseva laevandusettevõtte Seatrade Services Ltd haru) kui projektikaupade transporditeenuse pakkujat. Meil on võimalik uurida igat võimalust, et abistada Teid transporditeenusega Teie käesolevate või tulevaste projektide jaoks.

Me oleme spetsialiseerunud ülegabariidiliste ja raskete veoste transpordile, pakkudes klientidele individuaalset logistilist täisteenust "uksest-ukseni" saadetistele, sealhulgas eel- ja järelvedu, käsitlemist sadamas, kuid peamiselt oleme keskendunud merevedudele.

Meie meeskond on nõuetekohaselt haritud, koolitatud ja kogemustega paljudes laevandusäri aspektides, keskendudes „heavy lift“ merevedudele. Koostöös meie pikaajaliste reederitest partneritega, pakume mitmekülgset „heavy lift“ laevastikku, igas suuruses mitmeotstarbelisi ja kuivlasti laevu tegutsemas ülemaailma. Meil on hea meel leida ja prahtida Teile õige laev konkurentsivõimelise eelarvega, soovitud laadimiskuupäevaks ja põhinedes vastavalt Teie vajadustele, nii liner kui ka fios tingimustel.

Koos meie grupi partnerfirmaga Foxtall Kindlustusmaakler, pakume tõhusaid kindlustuslahendusi kaupade maismaa-, mere- või õhutranspordil, samuti nõuete käsitlemist ning riskijuhtimist.

Meie asukoht Tallinnas, Eestis koos ulatuslike partnerlussuhetega Baltimaades, SRÜ riikides ja Skandinaavias on olnud kasulikud klientidele, kelle lastid liiguvad Põhja-Euroopas.

 
Ootame suure huviga koostööd Teiega, et võiksime toetada Teie järgmist projekti.

 
Kreutzwaldi 24a 10147 Tallinn, Estonia  |  Tel. +372 697 7444  |